11.flo

Včerejší mač opět poznamenán  řadou absencí ať už pro nemoc, pracovní vytížení či  alpské radovánky. Takže aby byly počty hráčů na obou stranách srovnané po cca roce jsme oprášili Kulíka a bylo to  4 na 4 bez střídání.

bílí :cpt. Mára, Sršáň, Michal, Mlátička(hlavní brankář)
černí: cpt Honza, Koumes, Kulík, v bráně Gadži

Mára tvrdil, že za to zavinil a zaklel Sršáň , když po losovačce 3x řekl "Ty rozdrtíme!"  Jako možná nás rozdrtili na závěrečné nájezdy , ale jinak ani náhodou .. První poločas totiž  my drtili je a nebýt Márovo teče dostali by krásného kanára , takhle to bylo jen 10:1. Nebudu vám  nic nalhávat, nejsem totiž lhář, ale nám to prostě všecho v první půli vycházelo a bezvadně klapalo. Honza s  Koumesem a Kulíkem se neúnavně vrhali do útoků a když z toho nepadl gól, stíhali se podobně  neúnavně vracet do obrany a ještě  ke všemu měl Koumes svůj střelecký den, o Honzovi ani nemluvim (a jeho přihrávky před bránu, to je radost)  i Kulík  něco dal...Nálada bílých po trysku negativních emocí a hokejkách letících vzduchem po poločase na bodu mrazu, když jsme zvýšili až na 12:.1....;-)   Zkoušeli různé finty včetně řvaní či šeptání a herní varianty jako  Mlátička na hrotu a Sršáň v bráně, ale aby s nima byla v Evropáku vůbec řeč , hlavně jsme trochu zvolnili na exhibiční tempo a  chytnul se zejména Sršáň, který za zápas zničil cca 2 florbalky, než našel tu správnou s kterou se dávají góly..možná to byla ta první, kterou hodem do zdi o cca 5 cm zkrátil. Závěrečný hvizd však zastavil snahu bílých,  pohodovou hru černých a hlavně počítadlo na stavu 18:12 pro černé.
A že byl čas (a výhra jistá), dali jsme sérii nájezdů...a to bílým šlo, já si v bráně neškrtl a Mlátička za záda nepustil nic tak nájezdy 4:0 pro bílé... suma sumárum: 18:16 vítězí černí....

G/V/P 
7 Honza V,  Koumes V, Sršáň P
4 Mára P, 
3 Kulík V, MIchal P
2 Mlátička P
1 Gadži V  

 

Gadži

Přidat komentář

Přidat komentář