Na včerejším mači se nás sešlo krásných 10, tedy oba týmy mohly střídat...

kapitáni já a Sršáň

černí : Gadži(brankář), Štěpán, Lubo, Koumes, Kulík
bílí: Sršáň(bojující o titul Věra resp. Věra bojující o návrat Sršáňě), Mára, Jarda, Mlátička v bráně, Dykot.

Tak tým černých jsem měl běhavý, srdnatě bránící, leč poskrovnu skórující. Nicméně prvních možná rekordních 17 minut jsme oba brankáři drželi čistá konta...v podstatě rozhodující první šumivý gól pak dal Jarda. Nám se pak stále nedařilo i když jsme měli velký tlak, chyběla koncovka a místo dorážek Mlátičkou odražených míčků se jich zmocňovali bílí, zakládali protiútoky a dávali z nich hned góly, občas se blýskli i pěknou zezadu založenou akcí .... černí dali první gól asi až na 3:1, pak zas dlouho  nic a bílím se dál dařilo...poločas 7:3.
V druhém poločase pokračovala útočná snaha černých s brankářem vytaženým až za půlku ( tím pádem mi tam ale taky pár gólů po tradičních  chybách v rozehře  spadlo)... ale chvílemi jsme měli  tlak ohromný, spoustu šancí a nahrávek na asi 40 tutovek... ale co oba Martinové dokázali netrefit ,to bylo úplně neuvěřitelný. A frustrující. Pak když se 3x po sobě dostal do brejku 2 na 1  Štěpán s Lubem a pro změnu je vychytal Mlátička(který navíc včera podával fenomenální výkon)..to už jsem nevěděl jestli se smát nebo brečet. Nad vodou nás drželi akorát Štěpánovo góly...Lubo se taky snažil, ale po té co ho Dykot  ramenem složil, už tak ostře do osobních soubojů nechodil a možná mu to trochu rozhodilo mušku.. Pak ho ještě poslal k zemi Sršáň, když mu nechal pod nohama florbalku.  Snažili jsem se, snažili, gólů furt málo, tak se zázrak nekonal, neotočili jsme a tak černí prohráli o malý parník: 10:16.