16.flo

Zase bez střídání

žlutí: Štěpán, Lubo, Sršáň, Koumes
červení: Náměstek, Olaf, Gadži, Dykot

První poločas to ještě celkem šlo. Asi prvních 10 minut.  To padaly laciné góly na obou stranách. Pak Koumes chytil, vyrazil , odkopnul  skoro všechno, co letělo na jeho bránu. Tak žlutí postupně navyšovali své vedení.

Poločas 10:4 pro žluté.

V druhém poločase určitý pokrok v naší obraně byl,   nicméně pořád to nebylo ono, furt nám někdo utíkal a hlavně- mizerná střelecká úspěšnost -zatímco se po 20. minutách 2.poločasu skóre  žlutých blíží dvacítce, mi v ní zatím dali jen 2 góly.

Ke konci, kdy žlutí vedli asi o 15 gólů aspoň jsme se .hecli jsme se, že taky dáme 10 golů...a to se zadařilo, tak jsme alespoň tento dílčí úspěch mohli v Evropáku radostně zapít....  žlutí vítězí:  23:10