20. flo

Podrobný rozbor a elektronická tužka proběhla v Evropáku, pobavil Olaf, který jel jiným vozem, než celý skleslý zbytek jeho resp. našeho týmu, když řekl: "Beru tu  prohru na sebe"... " To nemusíš, my už jsme to v autě rozhodli, že za to můžeš"  :-D
No, nastoupili proti sobě 2 silné týmy, ten náš se mi zdál silnější...ale s přibávajícím časem přibývalo kulhavých a raněných hráčů (pardon , to byl jeden a ten samý opakovaně zraňovaný Sršáň) a naše profesorská hra nenesla  ovoce, chyběla přesnější střelba z dálky a bohužel i při intenzivním tlaku jsme nedávali góly z blízka, kdy pak ty dva útočnici, pokud nedali  gól, neměli šanci dohonit Štěpána  s Lubem,  když po Mlátičkově  úspěšném zásahu  měli  zaděláno na  brejk. A samozřejmě je takový dobrý zvyk, že nejvíc se má vracet brankář, ale ne vždy to tak bylo  ( i já jsem byl v bráně) :-D    I když jsme většinu zápasu o gól až dva  vyhrávali(mám pocit) , tak jako  nadějné vedení v první půli( i  4: 1 jsme vedli)  bílí  dorovnali minutu před půlí na 7:7 , pak jsme zas vedli,  ale ke konci druhého poločasu rovněž otočili a šli do vedení, které už nepustili.  Krom toho, že nám vlastními góly a chybami škodil Olaf :-D , asi jsme měli hlavně víc hlídat Štěpána...zmátl nás totiž v první půli, když 2x po sobě nehlídán místo brány ze 3 metrů dokázal trefit jen basketbalovou desku... pak se ale nenápadně, ani nevím kdy v druhé půli, střelecky  chytil a mockrát prosadil..a koukám, koukám, málem by nám za chvíli musel  platit panáky v  Evropáku... konec : vítězství bílých: 18:16

černí: cpt. Mára, Honza, Sršáň, Olaf (hlavní brankář), Gadži , Víťa
bílí: cpt.Lubo, Michal, Štěpán, Koumes, Mlátička(brankář)