20. FLO

20.flo
červení: cpt. Lubo, Náměstek, Fanda, Koumes, Gadži
žlutí: cpt. Mára, Sršáň, Štěpán, Michal, Mlátička

Konečně po asi 5 zápasech bez výhry a nejspíš i bez vstřeleného gólu a po čím dál větších debaklech jsem se dočkal vítězství i gólu i já! Draftován do běhavějšího týmu, jsem si mohl dovolit vyrábět obvyklé minely ve stressu při rozehrávce a ztracený míček mi mí hoši  kolikrát vyběhali zpět (ale na svou obhajobu: také jsem ledaco chytil a nahrál na gól ,že jo, že jo) . A taky jsme měl velmi vhodně postavenou bránu - tyčky mi zvonily snad 10x-poprvé mi jednu orazítkoval hned v první minutě tuším Štěpán...nicméně hned v zápětí jsme se z protiakce a gólu radovali my. Nějakou dobu jsme se drželi ve vedení, než žlutí srovnali na 4:4... před poločasem jsme zas odskočili na 6:4 ... Po změně stran zásadní změna nenastala, výrazná dominace červených se na rozdíl od minule a předminule nekonala, žlutí srdnatě drželi krok ještě za stavu 10:8(škoda těch tyček a 2-3 minutí prázdné brány, ještě mohlo být drama) ...pak už se ale na rozdíl méně jak 3 gólů nedostali, i když ke konci poslali do útoku Mlátičku..červení zvítězili  16 :11