21. flo

21. flo

červení - cpt. Olaf, Fanda, Capouš, Mlátička
žlutí - cpt. Dykot, Lubo, Mára, Michal, Gadži

Po rozlosování to vypadalo na vítězství žlutých, přece jenom měli na střídání o člověka navíc, což při hře 5 na 4 je většinou rozhodující. První gól dali sice červení, ale pak se začaly projevovat papírové předpoklady a žlutí odskočili na 6:4. Jenže záhy se jejich brankostroj zaseknul, Mlátička se po pár inkasovaných laciných gólech famózně rozchytal a červení vyráželi ze Stalingradského obklíčení k rychlým brejkům. Poločas tak skončil 9:7 pro červené. Žlutí do druhého poločasu vlétli jak vosy, krásně kombinovali, ale přes trpělivou zónovou obranu červených se těžko prosazovali. Nervozita jim začala svazovat hokejky a kupili chyby při rozehrávce, které červení nekompromisně trestali rychlými góly a střelami přes půl hřiště. Asi 15 minut před koncem začaly po obdržených gólech po Sršáňovsku létat do stropu hokejky žlutých, ale nic již nemohlo změnit výhru červených 17:12 a Lubo si tak připsal po 5 měsících druhou prohru (první byla při prvním flóčku 1. října...)