23.(předposlední flo)

Chválím všechny za hojnou účast a kapitány za vyrovnaný draft.

červení:  Michal:  Lubo-Štěpán-Olaf(brankář)-Sršáň-Koumes
žlutí: Dykot: Fanda-Náměstek-Jarda-Mlátička(brankář)-Gadži

Červení šli brzy do vedení, které narostlo až na 8:4. Hodně jsem v tom měl prsty já-asi 3-4 střely, které by Mlátička bezpečně chytil, jsem  ztečoval do vlastní brány já a ještě jsem mu v zápalu boje, když jsem návrat k vlastní bráně nedobrzdil, málem přerazil tuším kolenem nos. Ale nevzdali jsme se, Jardovo šumivky nás vytáhli z nejhoršího a minutu před poločasem srovnal skóre Dykot: 8:8.... Začátek druhého poločasu, než jsme se semkli v obraně nám zase červení odskočili o 3 góly...ale pak jsme to zase  stáhli a chvíli se to přelévalo o 2-3 góly a o malé drama se před koncem postaral Sršáň  s Olafem, kteří si lehkomyslně přehazovali míček zprava doleva a zpět před vlastní bránou a nějak přehlédli, že tam také stojím  a Sršáň mi poslal úplně nááádhernou přihrávku před jejich v tu chvíli prázdnou bránu a mě to krásně sedlo na čepel: góóól na 15:16....jenže zbývala už jen minuta, než se rozehrálo půl minuty a to si už červení pohlídali  a zvítězili...