24.flo

první kapitán Michal-bílí: Lubo, Sršáň, Jarda, v bráně Mlátička
druhý Honza/černí: Štěpán,  Olaf, Víta,  Gadži v bráně

Včera veselé  i když v podstatě nudné utkání: Honza vybojuje před naší bránou míček, pošle na Štěpána nebo Víťu dopředu, ty  buď  zakončí rovnou  gólem sami nebo si to vrátí zpět a gól až pak.  Sem tam se blýskl v obraně i v útoku individuální akcí i Olaf ! 2 -3 tréninky  bez zranění,  více běhat a byl by z něj zase ceněný hráč. V bráně se chvílemi činím já a asi 20 minut do stavu 8: 0 udržuji čisté konto ( ono to až tak těžké nebylo,  moc střel na mě nešlo, chválím obranu!) , pak jsem v ležení mohl polevit, také už mě bolela kolena a lokty,  tak do poločasu bílí  snižují ..pardon ...dávají mi pár gólů, ale i my jim, tak je to furt o osum  11:3... V druhé půli je půlka bílích napůl rezignovaná, nebezpečný je hlavně forčekingem a snaží se tvořit hru  především Lubo, úspěšnýma  dorážkama mě zase trápí  Sršáň... za stavu asi 20:13  to na chvíli zdramatizovali, po našich chybách v rozehře či mám obavu, že zas hlavně mojem oblíbeném: napálit to z půlky do obránce a od toho se to odrazí někomu z protihráčů přímo na hokejku do běhu, bílí nám dali asi 3 góly po sobě...jenže chyba draftu (Michal už ví) , ač v něm poslední , ke konci z řetězu gólově naprosto utržený Víťa (viz G/V/P), byl to, co jim chybělo a nám černým pomohlo vyhrát výrazným rozdílem 26 : 19. Mohlo být i 27, ale moje nejtvrdší střela přišla těsně po odpískání konce a navíc v cestě míčku přesně do vingle byla Mlátičkovo paže, kterou mu snad ne déle než do příštího zápasu  bude zdobit modřina.
Slávááá... pak Evropák, 11 čestných panáků pro neřidiče, dominují piva a klobásy  s křenem a (a pak Birell pomelo) a je to hezký večer, i když zrovna řídím.