2.FLO

Moc nás nebylo, bez střídání, ale alespoň sudý počet...

černí: cpt.: Koumes, Sršáň, Michal, Gadži
bílí cpt.: Jarda, Olaf,  Dykot, Mlátička

Začátek vyšel náramně černým, kteří si brzy vytvořili nadějné vedení až 7:2, pak ale trochu útlum, spálené šance, následované góly z protiútoků, sem tam Mlátičkova  famózní bomba z dálky a slabší chvilka našeho brankáře a do poločasu se  bílí dotáhli  na jediný gól: 8:7 ... pak se to tak nějak míchalo, bílí snad  i na 2 góly odskočili, pak černí dotáhli, bílí  zase odskočili, zase to černí stáhli...za stavu   18:18 (kdy bohužel ještě zbývalo 8 minut do konce, většina hráčů navrhovaný smír/remízu nechtěla ), Dykot zázračně ožil, běhal a dloouze tahal míček jak občas Lubo zprava za naší bránou do leva, pak zpět, dopředu dozadu, otočka, klička  a zcela ignoroval spoluhráče hlasitě se dožadujících přihrávky a narozdíl od minule se střelecky tolikrát nemýlil a když se nám k tomu povedlo vyrobit pár hrubek  v rozehře (však už jsem sotva tahal nohy za sebu) a občas mu vyslovně přihrát...rázem vedli o 2 góly..v poslední minutě či sekundě ještě Sršáň korigoval na 19:20 (nebo 18:20 ,ale to nesedí s kuličkama ;-) )  a bílí se mohli  radovat....