6.flo

Sešlo se nás o 2 více než minulý týden, tedy 10.

Kapitáni - Lubo a Sršáň.

Sršáň bere Honzu, Jardu, Víťu, Mlátičku - černý vítězný tým

Lubo Michala, mojí maličkost (tak vysoko v draftu jsem asi ještě nebyl a patrně taky jen tak nebudu :-)), Štěpána a Dykota - bílý prohravší tým

První gól dal Štěpán a pak se dlouho trefovali jenom černí. Poločas mohl být tak 10:4. Prvních 15 minut druhé půle stříleli jenom černí a náskok se postupně zvyšoval. V týmu bílých došlo při rozdílu skóre asi o 10 branek na střídání brankářů. Hozenou rukavici od Michala jsem přebral já. Gólů už jsme moc nedostali a i dopředu jsme byli nebezpečnější. Ovšem na víc než snížení na konečných 25:13 to nestačilo a černý tým si pro Mlátičku 1. výhru letos bez problémů pohlídal.

Já jsem dal 1 gól, Jarda 7, Víťa 6, Sršáň 5, Honza 5, Štěpán 6, Lubo 3, Dykot 3, Mlátička 2, Michal 0.

V Evropáku následuje občerstvení ve formě řízečků, pizz a piva v režiji dnes svátek slavících Martinů.