Kapitáni Lubo  + Honza
Konečně po jednom hráči na střídání  na obou stranách.
Bílí: Lubo, Mára, Sršáň,  Koumes, brankář Gadži
černí : Honza, Olaf, Michal, Kulík, Mlátička ( v bráně asi více Olaf)

Utkání bylo  dlouho vyrovnané,  zejména první poločas,  kdy i chvíli 5:4 vedli černí,  pak zas šli do vedení bílí a poločas končil remízou 9:9.   Zatím co nám se rozehrálo osvědčené duo Mára-Sršáň, k tomu  Lubo běhal , nahrával  a střílel jako za mlada, v druhé půli se projevili slabiny hráčů v černých dresech, což kdyby  kapitán tušil, asi by volil jinak:  ukázalo se třeba , že Michal je dobrý běžec, ale dlouho nevydrží.  Olaf ( tzv. jednonohý bandita) má ještě stále jednu nohu  chromou a při běhu jí tahá za sebou a když ho  touha po vítězství  vyhnala z brány,  v útoku až tak platný nebyl( vyhecovat svůj tým tím, že ho zprcá taky nevyšlo),   Kulík, i když několik gólu v osobním rekordu dal,   v rozhodující  chvíli  při brejku minul úplně prázdnou bránu.  A Mlátička i když  v obraně výborný,  tuším že v útoku podpořil svůj tým  jen jednou střelou, byť byla  gólová... My jsme taky vyrobili mnoho  chyb, které černí trestali brejkem nebo střelou z půlky do prázdné brány , ale po MÉM gólíčku na 10:9 už srovnat nedokázali.  Postupně jsme odskočili do vedení o 3 góly, které ale dlouho nevydrželo. Drama nastalo,  když se 2 rychlými góly černí dotáhli na 15:16, po té, co  Kulík 2 x po sobě chvíli nebráněn před bránou  a pak dostatečně důrazný  dorazil  skákavý odražený míček za moje záda. Což  rozezlilo  jinak s vedením spokojeného  Sršáně, že musel rozflákat hokejku na několik menších kousků a na chvíli odejít.  Černí chvíli nevěděli, co se děje, jestli mu někdo z nich neublížil nebo tak něco a jak chvilku zpytovali svědomí , tolik se nesoustředili  na obranu a velmi brzy po našem rozehrání  dostali góla. Sršňovo výbuch evidnetně nakopl  Koumese, který zatímco v první půli byl v útoku spíše nenápadný ( ale pochvala za důsledné plnění obranných úkolů), v závěru  (nejméně) 3x po sobě během jednoho střídání skóroval.  Černí  už se zmohli jen na jeden gól a byl krásný konec a vítězství bílých:  23:16.