Flo No. 17

Bílí: kpt. Gadži, Štěpán, Mára, Michal, Dykot
černí : kpt. Honza, Lubo, Sršáň, Koumes

Bylo to krásný, hlavně ten 20. gól. Začátek utkání  nám úplně podle představ nevyšel (pak i prostředek a konec.. až na poslední minutu).  Když jsem zaklekl do brány, dostal jsem deset gólů do vingle, když jsem v bráně stál, padalo mi to tam po zemi, 2x jsem to koupil do brejlí až mi odlétly , asi mě to otřáslo nebo co, dost se mi nedařila  rozehra, furt mi někdo mé na milimetr přesné přihrávky kazil, z toho dalších deset gólů...No a naopak černým se dařilo,  Koumes spoustu střel vzduchem vyrazil, po zemi to sbíral botama Honza, černí, ač bez střídání, drželi vysoké tempo, nahrávali si ťuk ťuk jedna báseň (nám to tak nějak trvalo, chyběl moment překvapení , jim stačilo v obraně stát  a pozorovat nás) , co chvíli se řítili ve dvou na mě či Michala v bráně, Lubo se Sršáněm využívali díry v naší lajdácké obraně (o Honzovi ani nemluvě),  že jsme k střelcům z dálky dostatečně rychle a těsněji nepřistupovali a udělali si z toho střelnici, my s menší úspěšností než oni blokovali a nechali je dorážet atd.  Né že by se nám vůbec nedařilo, taky jsme měli pár hezkých akcí a za jiných okolností by tolik našich vstřelených gólů stačilo na vítězství, včera to bohužel nestačilo.  A tím, že v podstatě každou  minutu a 48 vteřin padl  nějaký gól ( a když připočtu resp.  odečtu, že po skoro každým gólu se šli černí napít,  vychází gól  na každých 40 cca vteřin ;-)  ) si nepamatuju, jak se to skóre přesně  vyvíjelo, takovej  hroznej fofr to byl.. Je vím,  že jsme brzy prohrávali 6:1... a pak víc víc a nejvíc  snad i o 13 gólů, pak jsme se chytli a stáhli snad jen  na 5 gólů,  pak zas pár chybek a zas to bylo o 10....Ale i tak musím pochválit svůj tým, že se přes všechna příkoří a nepřesné nahrávky nevzdával...a velký boj byl o náš závěrečný 20. gól, který se na ceduli  výrazně lepé skvěl ,než kdyby tam zůstalo  30:19....posuďte sami  vítězství černých 30:20.

V Evropáku se ani nic významného nestalo.