FLO No. 3

Červení- cpt. Fanda, Olaf, Koumes, Náměstek, Martin, Sršáň

Žlutí- cpt. Jarda, Lubo, Mlátička, Capouš, Michal, Mára

Vítězství červených 14:12

Sešli jsme se v krásném počtu 12, dva na střídání na každé straně. Po rozlosování bylo jasné, že se někdo z dalovického dua dočká vítězství. Jarda si mě vzal jako černého koně, ale do něj jsem měl hodně daleko... Spíš jsem byl platný jak plyšový poník mojí dcerky, o čemž svědčí, že jsem jako jediný nedal ani gól :-(  První poločas začal s jasnou dominancí červeného týmu, přišli mi běhavější a Olaf nám všechno lapil. Červení se dostali do vedení, které postupně navyšovali až na 7:2. Žlutí se pak trošku zmátořili a poločas skončil 7:4 pro červené.

V druhém poločase začali žlutí kombinovat, ukázali více bojovnosti a vrátili se do hry, i když byli v prvním poločase na začátku zápasu skoro na odpis. Postupně snižovali, až bylo cca 15 minut před koncem vyrovnáno na 10:10. Jenže Lubo (náš nejlepší střelec) musel odejít a rázem červení nasázeli 4 góly a bylo rozhodnuto. Žlutí již jen korigovali na konečných 14:12 a Sršáň si připsal první vítězství, na které vloni čekal asi až do ledna... Byl z toho tak vykolejený, že byl vlastně po zápase nasranější než poražený tým :-)