První flóčko v r.2022 (pořadové číslo 14)

Hezká účast byla, na obou stranách po jednom střídajícím.

černí: cpt.  Koumes , Honza,  Štěpán,  brána Olaf/ Gadži
bílí: cpt.  spíš Věra než Sršáň, Michal, Jarda, Víťa, v bráně Mlátička

A byl to veselý útočný florbal plný střel, gólů, emocí , pádů, hodů  a třískání florbalkou apod.
Ze začátku nebyla dominance černých tak moc znát, bílí krátce i vedli  2:1. Ale když se rozběhal Honza, rozstřílel Štěpán, rozchytal Olaf  tak i  i přes mnoho  dechberoucích a střelce frustrujících   zákroků Mlátičky a mimořádně často skórujícího Michala  skóre více narůstalo černým a bílí jen korigovali: poločas  B:Č 12:8 ...  V druhé půli jsme se dostali do vedení až o 5 gólů ... tak aby už to nebyla nuda, jsem se s Olafem v bráně vystřídal... a konečně nám to někdo začal kazit v útoku, na rozehrávce i v bráně ;-)
To bílým umožnilo se nadechnout a na chvíli se ztopořilt a stáhli  to na rozdíl 1  gólu , ale tuším že závěrečnou tečku jim dal Štěpán (a nedivil bych se, jestli asistoval Honza) :  20:18 - vítězství černých a Věra je zpět.. .