Zahájení v Kuldovně/ Bonusové flóčko 

FLO: 
4 na 4 bez střídání
Kapitáni Honza a Lubo
bílí: Honza, Sršáň,  Dykot, brána Gadži
černí: Lubo, Štěpán, Jarda, brána Olaf

V úvodu jdou  do vedení bílí a vytváří si postupně až 3 brankový náskok, pak se hecli černí a začali stoprocentně trestat ani né naše  chyby ,ale spíše nepřesné či Olafem  odražené střely, které v běhu sbírají  Štěpán s Lubem a několikrát jdou sami 2 na 1 na naší bránu, kde i když občas něco na poprvé vyrazím, tak dorážku už ne...Lépe se jim daří i postupný útok resp. přesilovka  s Olafem vytaženým na půlku,  na kterou jsme v první půli nenašli recept-furt byl někdo volný a měli přesnou mušku... poločas jsme bílí prohráli 6:12....Do druhé půlky nastupujeme s jednoduchou taktikou: Dykot nebude vůbec chodit za soupeřovo bránu ,aby to pak do obrany něměl tak daleko,  nebude  to pálit z boku z první do hráče stojícím před ním(od kterého se to před tím odráželo skoro k nám do brány) ale spíše ještě rozehraje a hlavně nebudem bránit Olafa, když střílí z prostředka, že -z  jeho měkké hokejky a čepele včera nebezpečná střela nehrozila  a  když mi nikdo necloní ,jsme schopnej mu ji 100 % chytit... taktika vychází- při postupném útoku  už pak nebyl volnej ani Lubo ani Štěpán a ani Jarda neměl čas přesně zaměřit  šumivku...nějaký brejky ještě proměnili, ale víc jak 3 góly už mi za záda v druhé půli nešly a  rozstřílel se Honza i Sršáň  a stahujem a stahujem a nakonec i vyrovnáváme!!!....A než abychom se rozklížení rozešli, kdybychom vteřinu před koncem vítězný gól dali my, nebo nedejbože po té naší obrovské snaze a nasazení oni...  za stavu 15:15  pískáme konec.
Že máme ještě chvíli čas a o nic nejde,  dáváme sérii nájezdů. První kolo jsme s Olafem všechno všem chytili, v druhém pak jako 12. nájezdník vstřeluje  klíčový  gól bílých  Dykot a rozhoduje utkání, které tímto pro statistika nabývá na důležitosti ;-)  

G/Remíza a v/p na nájezdy

7 Lubo  R/p 
6 Honza R/v Štěpán R/p
4 Sršáň R/v
3 Gadži R/v 3 Dykot R/v
2 Jarda R/p
0 Olaf R/p 

Pak následoval přesun do Kuldovny, kde teda  v skromném počtu nějací háječtí Pupkani byli, ale bez bajků...za to množství vynikajícího  guláše, čerstvý chléb a delikatesní pivněromadůrová pomazánka .... pak jsme fanděním v telce pomohli varským Hurikánům porazit rovněž na nájezdy Brno a postoupit  do extraligy! 
Ježíš to byl tak krásný večer! Díky Kuldo!
 

Prý má být příští týden  už opravdu lepší počasí, tak snad v hojném počtu na bajku... čas, start, cíl bude upřesněn...(ale halu mám ještě v záloze  kdyby náááhodou....)

 

Gadži

Komentář

Revize statistiky

gadzi@post.cz - 07. 04. 2022, 14:26:58

..že byly námitky, jak je možný, že já jsem nejlepší, Honza druhej  a Koumes třetí (Koumesi, braň se taky trochu)  atd. 

Tak hlavně, já mám pod palcem klíče, pokladnu, chyběl jsem jen 1x a především i statistiku píšu já a tím pádem moje jsou pravidla .... Ale uznávám, že kdybych  nezohlednil áčka, tak s 15 výhrama a jen 4 prohrama je i v této kategorii vítěz Honza a já bych byl se svýma 15 výhrama a 7 prohrama až druhej ;-)    

Napříště (nebo klidně hned) krom varianty pořadí nejlepších hráčů losovat, by mohlo přicházet v úvahu subjektivní hlasování: že každej napíše třeba jednoho nebo více lidí  a rozdělí jim  body a pak to spočítáme....i když Honzovi  je to asi  jedno ;-)

A přemýšlíme, že i příští rok budem chodit na florbal, tak že by se možná hodilo nechat si vyrobit  novou sadu týmových dresů s jmény a čísly , zase ve dvou barvách, ale mohly by být jiné než černá a bílá..návrhy vítány, nějaké pupkaní týmové logo, jiné než nápis s půllitrem,  by se tam na hruď také hodilo....o logu už jsme vícekrát uvažovali, ale nedotáhlo se do konce..tak že by teď?  

Gadži

 

 

 

Re Statistika

Koumes - 08. 04. 2022, 14:41:10

Já jsem spokojenej. Chodil jsem pravidelně a když mám 10 výher, tak to přece nemůže být takový propadák
...😉
Za mě tedy správně udělaná statistika 👍.

Přidat komentář

Přidat komentář