Závěrečné 24. flo

Rekordní účast: 4 na 4  a na každé straně 3 na střídání!

Kapitáni: červení: Mára-Lubo, Sršáň, Capouš, Michal, Mlátička, Gadži,
          žlutí: Fanda- Štěpán, Olaf, Náměstek, Jarda, Dykot,  Koumes

Počty běžců i statistů byly na obou stranách celkem vyrovnané, celkem vyrovnaná byla i  hra. I když chvílemi to dost bolelo. Tuším Koumes jednou citelně majznul Mlátičku přes prsty a jednou mu zarazil brýle hluboko do obličeje, ale nejvíc trpěl někdo jiný a hlavně pořekadlo, že blesk neudeří 2x do stejného místa, se ukázalo jako nepravdivé-Michalovo golfový projektil 2x neomylně zasvištěl na stejné místo Náměstkova rozkroku, že to skoro vypadalo na nosítka( snad to to nebude mít trvalé následky...relativně to rozchodil ...teda v Evropáku, jak mu bylo blbě, ani pomelogrep tuším nedopil, smažák jsme za něj dorazil já  a k autu šel dost nejistě...).  Nicméně..možná zrovna tyhle dvě střely, co do Olafovy brány nedolétly, by otočily zápas a mohlo být vše jinak... Žlutí  se od začátku ve 4 tlačili do útoku, dali první gól, pak ještě Mára srovnal, pak nám pomalu začali utíkat...Poločas vyhráli 7:4. Pak ale několik akcí a protiakcí a máme srovnáno na 7:7 (já jsem srovnal, já !)  Pak nám zase o pár gólů nějak utekli, tuším o 4 góly, díky našim chybkám a nepřesnostem  v rozehře a že jsme se netrefili do jejich brány,...10 nebo 11:7 to bylo...a že se mi zdálo, že Mlátička z brány málo často podporuje útok a jelikož  v druhém poločase  po 15-20 sekundách maximálního nasazení na palubovce jsem potřeboval vystřídat a být na  střídačce asi 10 minut, ale furt mě někdo vyháněl do pole svým "stříídááám" a vím že v bráně, když potřebuju, tak si i lehnu na neomezeně dlouho dobu...tak jsem v bráně vystřídal Mlátičku(který prokázal důraz i v útoku a i góla dal..což bylo tentokrát stejně či dokonce více nebo dokázali někteří dříve elitní střelci), hlavně abych si déle odpočinul.  A mělo to svoje ovoce- už jsme také útočili ve čtyřech a asi 20 minut jsme žluté drželi v klinči a prakticky je nepustili na naší polovinu a nasypali jim tam několik gólů a oni nám už asi jen jeden (Jarda jak jinak: šumivka do jiného vingle,než kam jsem to čekal)..tlak jsme měli nevídaný ...ještě chvíli a byla by možná remíza ....ale že už náš gól nepadal, jak řekl Olaf: "převácovali" nás žlutí: 12:11.

Následovalo pohoštění v Evropáku, které připravil Štěpán a zasponzoroval Fanda. Dííík.
Pak proběhlo vyhlášení zlaté florbalky: v sezóně 2022/2023 svými  14 vítězstvími, 1 remízou a pouhými 3 prohrami se vítězem stal Lubo!

Ještě statistika utkání:
G/P/V

3 Jarda V, Náměstek V.. Mára P ( možná dal 4- ale to nesedí...nebo sedí, ale v tom případě  zápas skončil 12:12)